Zákaznícka podpora:+421 552601015info@mybraintoys.eu
Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

Víťaz je v každom z nás

Kód: 9788081801792
Neohodnotené
€11,99 €10,90 bez DPH
ks (>5 ks)

Detailné informácie

Kvalitné edukačné pomôcky
Kvalitné edukačné pomôcky
a hračky
Možnosť ukážky produktov
Možnosť ukážky produktov
priamo u Vás
Prozákaznický servis
Prozákaznický servis
každý pracovný deň

Podrobný popis

Biatlonistka Anastasia Kuzminová, chodec Matej Tóth, basketbalistka Zuzana Žirková, thajský boxer Vladimír Konský, plavec Richard Nagy. Spoznajte príbehy piatich športovcov, ktorých úspechy presiahli slovenské hranice. 

Novinka vydavateľstva TAKTIK pochádza z pera Zuzany Kubašákovej, autorky mimoriadne úspešných kníh pre deti (Škriatok v pyžamku a Víla zo šatôčky). Víťaz je v každom z nás prevedie čitateľov svetom atletiky, thajského boxu, plávania, biatlonu a basketbalu. Dozvieme sa, kto dal Nasti Kuzminovej najlepšiu radu v živote, Matej Tóth prezradí, prečo nás aj poctivý tréning môže pripraviť o dobré výsledky, Zuzana Žirková a Vladimír Konský nám poodhalia svoju cestu pokory a motivácie a Rišo Nagy doplní svoj návod, ako prežiť sám so sebou počas nekonečných minút ticha v plaveckom bazéne. 

  • 68 strán rozdelených do 5 kapitol
  • na konci kapitoly o každom športovcovi zaujímavosti, životné pravdy, prehľad najväčších úspechov
  • autentické preteky priamo z pretekov
  • kniha je doplnená ilustráciami Andrey Magovej 

 

M. Tóth, A. Kuzmina, V. Konský, autorka Z. Kubašáková, riaditeľ Taktiku M. Tokarčík, Z. Žirková a maliarka A. Magová na krste knižky.

 

Matej Tóth

S olympijským víťazom v chôdzi z Ria de Janeira 2016 a majstrom sveta z Pekingu 2015 sa vrátime na prázdniny u starej mamy, kde sa z nenápadného chlapca postupne začal formovať svetový šampión. Kto v Matejovi objavil atletický potenciál a prečo nás aj poctivý tréning môže pripraviť o výsledky? 

Vladimír Konský

Držiteľ suverénne najvyššieho počtu profesionálnych zápasov v thajskom boxe, Vladimír Konský, sa nielen športovou kariérou, ale aj životom musel doslova preboxovať. Inšpiratívny športovec, ktorý v mladom veku prišiel o mamu a staral sa o dvoch mladších bratov, našiel v boxe svoje útočisko a životnú silu. Teraz ju prostredníctvom tréningov a charitatívnych aktivít odovzdáva ďalej.

Richard Nagy

Držiteľ viacerých slovenských rekordov v plávaní a strieborný medailista z ME 2016 s humorom jemu vlastným porozpráva o svojich neistých plaveckých začiatkoch, o ceste do elitného družstva či o momentoch, v ktorých sa rozhodovalo, či v kariére pokračovať. Ako vydržať "sám so sebou", keď máte okolo seba len vodu a akú úlohu zohráva v jeho príbehu rozprávkový Herkules?

Anastasia Kuzmina

Niekoľkonásobnú zlatú olympioničku a majsterku sveta v biatlone netreba zvlášť predstavovať. Skromná a nenápadná Nasťa vyrastala v domácnosti dvoch trénerov, nabitej športovou atmosférou. Po niekoľkých rokoch bežeckého lyžovania vyskúšala biatlon, ktorý si zamilovala a čoskoro v ňom začala dosahovať prvé víťazstvá. Komu vďačí Nasťa za najlepšiu radu v živote? 

Zuzana Žirková

Legendárna "Žiro", držiteľka 17 národných a 3 európskych basketbalových titulov, vďačí za mnohé životné príležitosti svojej prirodzenej drzosti, nasadeniu a húževnatosti. Vykročme spoločne so Zuzanou po ceste od neposednej futbalistky zo sídliska po rešpektovanú trénerku Young Angels Košice.

Dodatočné parametre

Kategória: Home
Hmotnosť: 0.528 kg
Jazyk: slovenský
Materiál: papier, iné
Vek: od 3 - 6 rokov, od 6 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: