Zákaznícka podpora:+421 552601015info@mybraintoys.eu
Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

Čarovné kreslenie M ružová

Kód: 280142
Neohodnotené
€18,70 €15,58 bez DPH
ks (>5 ks)

Detailné informácie

Kvalitné edukačné pomôcky
Kvalitné edukačné pomôcky
a hračky
Možnosť ukážky produktov
Možnosť ukážky produktov
priamo u Vás
Prozákaznický servis
Prozákaznický servis
každý pracovný deň

Podrobný popis

 

 

  • Všestranné využitie - deti si môžu precvičovať kreslenie tvarov, písanie prvých písmen alebo číslic. 
  • Rozvoj fantázie - Čarovné kreslenie môže Vaše dieťa využívať a kresliť bez obmedzení 
  • Bezpečnosť - Tabuľka je vyrobená zo zdravotne nezávadných materiálov, má oblé rohy a LCD displej bol navrhnutý tak, aby bol šetrný k očiam - Čarovné kreslenie je maximálne bezpečné a odolné.
  • Žiadne škodlivé žiarenie - výhody kreslenia ako na tablete, no bez negatívných vplyvov na oči Vášho dieťaťa
  • Jednoduché ovládanie - obrázok vymažete jedným tlačidlom. Na tabuľke je špeciálny držiak na uloženie pera, ktorý zabráni jeho strate.
  • Nízka spotrebu energie - gombíková batéria vydrží pri každodennom používaní až celý rok.
  • Kúpou tejto hračky chránite prírodu - ušetríte veľké množstvo papiera, čím ochránite  stromy a životné prostredie okolo vás.
  • Najväčšou výhodou Čarovného kreslenia M je skvelá prenosnosť. Vďaka kompaktným rozmerom sa zmestí do vrecka, kabelky či detského ruksaka.

 

Rozmery: 221x146x4.5mm

 

Všetci vieme, koľko listov papiera spotrebujú deti pri písaní prvých písmen, či kreslení najrôznejších obrázkov, z ktorých mnohé aj tak končia v odpadkovom koši. Jedným z riešení, ako byť k prírode priateľskejší a napomôcť tak ochrane životného prostredia, a zároveň si užívať takmer všetky výhody “klasického” kreslenia sú tieto úžasné čarovné tabuľky na kreslenie. Čarovné kreslenie je ľahučké (tabuľka M váži iba 93 gramov), takže s nimi dokážu manipulovať aj menšie deti a zároveň je tabuľka veľmi bezpečná. Neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé prvky, má zaoblené rohy, vďaka čomu nehrozí pri manipulácii žiadne poranenie a navyše je displej navrhnutý tak, aby bol šetrný k očiam. Vďaka kompaktným rozmerom je tabuľka veľmi dobré prenosná. Môžete ju používať naozaj kdekoľvek. Ďalšou výhodou je veľmi nízka spotreba energie.

Čarovné kreslenie bolo navrhnuté tak, aby znieslo aj menej šetrné zaobchádzanie - je pružné a zároveň veľmi odolné.

 

Doprajte svojim ratolestiam kreatívnu zábavu bez obmedzení a zároveň prispejte svojou troškou k ochrane životného prostredia.

 

Lerni - to sú edukačné hračky a pomôcky s vysokou pridanou hodnotou, podporujúce rozvoj dôležitých základných zručností dieťaťa. Všetky naše produkty sú vyrobené výlučne z kvalitných a zdravotne nezávadných materiálov a boli navrhnuté v spolupráci so skúsenými odborníkmi s pedagogickou praxou. 

Dodatočné parametre

Kategória: Home
Hmotnosť: 0.135 kg
Materiál: plast
Pohlavie: chlapec, dievča, univerzálne
Vek: od 1 - 3 rokov, od 3 - 6 rokov, od 6 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: