Zákaznícka podpora:+421 552601015info@mybraintoys.eu
Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

Tvorivé aktivity JUNIOR 2 - maďarský jazyk

Kód: 424
Neohodnotené
€13,20 €12 bez DPH
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Kvalitné edukačné pomôcky
Kvalitné edukačné pomôcky
a hračky
Možnosť ukážky produktov
Možnosť ukážky produktov
priamo u Vás
Prozákaznický servis
Prozákaznický servis
každý pracovný deň

Podrobný popis

Kam patria jednotlivé druhy odpadu a kedy je bezpečné prejsť cez cestu? Ako sa volajú planéty našej slnečnej sústavy a v ktorom ročnom období zbierame úrodu? Dozviete sa v pokračovaní úspešnej edície Tvorivé aktivity JUNIOR v tematických zošitoch Ročné obdobia, Ekológia, Vesmír a Doprava!

Balíček 4 tematických pracovných zošitov z edície Tvorivé aktivity JUNIOR 2 dopraje deťom úžasnú cestu plnú spoznávania a objavovania. Každý zošit (Ročné obdobia, Vesmír, Ekológia a Doprava) obsahuje množstvo úloh na rozvoj vedomostí v konkrétnej oblasti (dopravná výchova, triedenie odpadu, obdobia v roku) a na rozvoj praktických zručností (jemná motorika, grafomotorika, samostatné myslenie, podpora predstavivosti, posilňovanie pozorovacích schopností a vizuálneho vnímania odlišností i detailov), spolu až na 80 stranách!

Náročnosť a podanie úloh sú prispôsobené najmladším riešiteľom už od 3 rokov (vyfarbovanie, dokresľovanie, jednoduché počítanie, spájanie bodiek, správne označovanie či priradenie objektov), ale skvelo zabavia aj každého šikovného predškoláka!

Tvorivé aktivity JUNIOR 2 sú pokračovaním úspešnej série Tvorivé aktivity Junior. 

Séria štyroch pracovných zošitov Tvorivé aktivity JUNIOR 2 (Ročné obdobia, Vesmír, Ekológia, Doprava) umožňuje predškolákom zábavné spoznávanie sveta okolo nás. Jednoduché úlohy s roztomilými pestrofarebnými ilustráciami vytvárajú úchvatný celok, ktorý podporuje jemnú motoriku, samostatné myslenie, vizuálnu predstavivosť, pozorovanie i vnímanie odlišností, a rozvíja vedomosti dieťata v konkrétnej oblasti (recyklovanie, dopravná výchova a podobne).

Formát zošitov na šírku je prispôsobený potrebám malých riešiteľov, keďže detskej rúčke poskytuje dostatočný priestor pre jej prirodzené pohyby. Vďaka perforácii môžete strany s vyriešenými úlohami jednoducho vytrhnúť a rozdeliť úlohy medzi viacero ratolestí :). 

Nová edícia Tvorivých aktivít JUNIOR 2 je tvorená štyrmi pracovnými zošitmi:

Ekológia – pracovný zošit podporuje environmentálne cítenie a správanie detí. Úlohy sú zamerané na rozvoj jemnej motoriky (vyfarbovanie, spájanie prerušovaných čiar), koordinácie (bludiská) i nadobúdanie praktických vedomostí (triedenie odpadu do správneho koša, ekologické alternatívy dopravy a pod.).

Doprava – pracovný zošit hravou formou sprostredkúva aktivity venované rozličným aspektom dopravy (dotváranie obrázkov, vyfarbovanie, spájanie prerušovaných čiar, bludiská). Zároveň ponúka užitočné informácie z dopravnej výchovy (v akých prípadoch je bezpečné prejsť cez prechod pre chodcov, kam patia účastníci cestnej premávky…).  

Vesmír – pracovný zošit tvoria úlohy s veselou vesmírnou tematikou. Deti vyznačia mimozemšťanom cestičky k ich lodiam, určia správne smery letov raketoplánov i vesmírnych lodí. Samozrejmosťou je veľa grafomotorických úloh i jednoduchého počítania. S pomocou rodičov sa naučia aj názvy jednotlivých planét v našej slnečnej sústave.

Ročné obdobia – pracovný zošit obsahuje rozmanité úlohy, ktoré sú tematicky prispôsobené ročným obdobiam. Na jar budú počítať veľkonočné vajíčka, v lete sa vyberú na turistický výlet, v jeseni priradia správne tiene k listom a v zime pomôžu dievčatku nájsť cestičku k vianočnému stromčeku. To zďaleka nie je všetko! Zošit ponúka množstvo úloh zameraných na vyfarbovanie, jednoduché počítanie, spájanie prerušovaných čiar i bodov, labyrinty, hľadanie rozdielov či dokresľovanie obrázkov.

 

Aké benefity ponúka balíček Tvorivé aktivity JUNIOR 2? 

 • rozvoj všeobecných vedomostí v konkrétnej oblasti (ekológia, doprava, ročné obdobia…) 
 • podpora získavania správnych návykov (triedenie odpadu, bezpečné prechádzanie cez cestu a i.)
 • rozvoj samostatného myslenia, sústredenosti a koordinácie 
 • podpora jemnej motoriky i grafomotoriky
 • podnecovanie vizuálnej predstavivosti a vnímania odlišností i detailov
 • posilňovanie pozorovacích schopností
 • praktický formát na šírku a perforované strany
 • na každej strane je len 1 aktivita, dieťa nie je rozptyľované ostatnými úlohami
 •  atraktívny plnofarebný dizajn
 • skvelý doplnok vyučovania v materských školách
 • zošity sú ľahučké a skladné – môžete ich rýchlo a jednoducho zbaliť na cestu autom, na výlety či do čakárne

Dodatočné parametre

Kategória: Pracovné zošity
Jazyk: maďarský
Materiál: papier
Vek: od 3 - 6 rokov, od 6 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: