Zákaznícka podpora:+421 552601015info@mybraintoys.eu
Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

Tvorivé aktivity JUNIOR 1 - maďarský jazyk

Kód: 423
Neohodnotené
€13,20 €12 bez DPH
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Kvalitné edukačné pomôcky
Kvalitné edukačné pomôcky
a hračky
Možnosť ukážky produktov
Možnosť ukážky produktov
priamo u Vás
Prozákaznický servis
Prozákaznický servis
každý pracovný deň

Podrobný popis

Novinka pre najmenších - SET ŠTYROCH PUBLIKÁCIÍ V AKCIOVEJ CENE! Akú farbu má more a aký tvar má vlak? Objavujte nepoznané s Tvorivými aktivitami JUNIOR! Tvorivé aktivity JUNIOR sú špeciálnym balíčkom 4 pracovných zošitov pre najmenšie deti, ktoré túžia objavovať veľký svet. Každý zošit (Matematika, Kreslenie, Poznávanie, Bludiská) obsahuje 20 strán tematicky ladených úloh.

Séria štyroch pracovných zošitov Tvorivé aktivity JUNIOR (Matematika, Kreslenie, Poznávanie, Bludiská) umožňuje predškolákom spoznávať veľký svet prostredníctvom farieb, číslic a geometrických tvarov. Jednoduché úlohy s roztomilými ilustráciami, zamerané na porovnávanie tvarov, spájanie bodiek do obrázkov či počítanie do 10, podporujú prirodzenú zvedavosť najmenších, rozvíjajú jemnú motoriku a logické myslenie.

Formát zošitov je prispôsobený potrebám najmenších kreatívcov - práca na šírku poskytuje detskej rúčke viac priestoru. Koncept jednej úlohy na jednej strane zabezpečí plnú koncentráciu na prácu so zošitom, ktorú umocňuje možnosť vytrhnutia strany vďaka  perforácii vedľa väzby, takže sa hravo vyhnete veľkým kreatívnym búrkam ;).

Kreslenie - úlohy sú zamerané na rozvoj jemnej motoriky; dieťa vytvára obrázky spájaním bodiek a učí sa ich napodobňovať kreslením podľa predlohy, príp. dokresľuje druhú časť obrázka vďaka štvorčekovému podkladu.

Poznávanie - úlohy podporujú rozvoj všeobecného rozhľadu, logiky, analytického myslenia a zamerania na detail (hľadanie predmetu, ktorý nepatrí do radu, rozoznávanie zvieratiek podľa srsti, poznávanie hudobných nástrojov).

Matematika - zošit obsahuje široké spektrum úloh zamerané na počítanie do 10 a poznávanie geometrických tvarov  (dopĺňanie číselných radov, spájanie obrázkov podľa čísel, počítanie a priraďovanie predmetov na obrázku ku geom. tvarov a pod).

Bludiská - zadania v tomto zošite overia postreh, pozorné oko a koncentráciu najmenších pri riešení - dominantným typom úloh je hľadanie správnej cesty alebo hľadanie rozdielov medzi obrázkami.

Benefity balíčka:

  • typové rozdelenie úloh do samostatných zošitov
  • formát na šírku ideálny pre detskú ruku
  • bezproblémové vytrhnutie strán vďaka perforácii
  • na každej strane je umiestnená len jedna aktivita
  • stúpajúca náročnosť úloh (vhodné už od 2,5 roka)
  • podpora rôznorodých zručností predškolákov (motorika, všeobecný prehľad, počítanie do 10, poznávanie tvarov…)

Dodatočné parametre

Kategória: Pracovné zošity
Jazyk: maďarský
Materiál: papier
Vek: od 3 - 6 rokov, od 6 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: