Zákaznícka podpora:+421 552601015info@mybraintoys.eu
Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

Quaki - Žabky na koberci

Kód: 6411
Neohodnotené
€69,99 –13 %
quakizabkynakoberci1
€69,99 –13 % €60,50 €50,42 bez DPH
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Kvalitné edukačné pomôcky
Kvalitné edukačné pomôcky
a hračky
Možnosť ukážky produktov
Možnosť ukážky produktov
priamo u Vás
Prozákaznický servis
Prozákaznický servis
každý pracovný deň

Podrobný popis

V jazierku s leknami sa toho deje veľa! Hráči sa snažia svojimi žabami pochytať muchy a ako prví nachytať čo najviac múch. Táto vzrušujúca a pestrá hra si vyžaduje rýchlu reakciu a dobrú pamäť. Hráči sa snažia pochytať čo najviac múch a pozbierať ich na vlastnej hernej podložke. Cieľom hry je ako prvý zaplniť všetky mušie políčka na vlastnej malej podložke.
Veľkosť produktu: 11,5 x 17,5 x 0,15 cm
Materiál: masívne drevo / gumová podložka

Príprava hry

Veľké jazierko s leknom je položené na stole.
Na každý panel mušky je umiestnená náhodná muška s motívom smerom nahor. Každý list lekna má priestor pre šesť mušiek. Každý hráč si vezme hernú podložku so žabou a príslušnú žabu (modrú, žltú, červenú alebo zelenú). Táto žaba je umiestnená na akomkoľvek liste lekna. Na jednom liste môže byť aj niekoľko žiab.

 

Ako hrať
Hru začína najmladší hráč, potom pokračuje v smere hodinových ručičiek. Hráč hodí kockou a vykoná akciu naznačenú kockou. Ak hráč nemôže chytiť muchu, musí presunúť svoju žabu na iný list lekna. Každý hráč môže vždy použiť iba svoju vlastnú žabu. Len počas jeho vlastného ťahu môže byť žaba postavená na mušku.

Kocka ukazuje farbu (červenú, žltú, zelenú alebo modrú):
Vlastná žaba môže byť umiestnená na mušku zodpovedajúcej farby. Vyberať možno len muchy, ktoré sú na liste lekna vlastnej žaby.
Chyťte muchy!
KLIKNITE!

Teraz to začína byť vzrušujúce! Ak muchu pritiahne magnet žaby, žaba muchu chytila a hráč môže umiestniť muchu na pole muchy svojej hernej podložky. Žaba zostáva sedieť na lekne.
Ak muška nie je magnetická, muška zostáva na liste lekna a žabu treba premiestniť na iný list lekna.
Ak na liste lekna nie je muška zodpovedajúcej farby, musí sa žaba presunúť na iný list lekna a hráčsky ťah sa ihneď končí.

Kocka ukazuje symbol žaby:
Ak je na kocke zobrazený symbol žaby, hráč si môže vybrať akúkoľvek farbu a pokúsiť sa chytiť muchu pomocou magnetu. Môžu sa vybrať iba muchy, ktoré sú na liste lekna vlastnej žaby hráča.
Kocka ukazuje symbol muchy:
Pomocou symbolu muchy môže hráč zobrať rukou akúkoľvek muchu z listu lekna a položiť ju na svoju hernú podložku. Jeho žaba nemusí byť na liste lekna s vybranou muchou. Hráčova vlastná žaba sa počas tejto akcie nepohne. Muchy, ktoré sa zbierajú, sú umiestnené
na vlastnej hernej podložke hráča.
Koniec hry
Akonáhle sú všetky mušky na hracej podložke vlastnej farby pokryté muchami, hra končí. Prvý hráč, ktorý to urobí, je víťazom hry. Hra môže pokračovať aj s druhým a tretím víťazom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: