Zákaznícka podpora:+421 552601015info@mybraintoys.eu
Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

Magnetická rybačka

Kód: 280007
Neohodnotené
€39,99 –3 %
423 magneticka rybacka
€39,99 –3 % €38,50 €32,08 bez DPH
ks (>5 ks)

Detailné informácie

Kvalitné edukačné pomôcky
Kvalitné edukačné pomôcky
a hračky
Možnosť ukážky produktov
Možnosť ukážky produktov
priamo u Vás
Prozákaznický servis
Prozákaznický servis
každý pracovný deň

Podrobný popis

Doba magnetická chodí na ryby!

Čaru magnetov podľahli deti aj dospeláci. Doba magnetická nás valcuje a my sa tešíme, že nachádzame stále viac zaujímavých magnetických hračiek a edukačných pomôcok. Klasická a obľúbená rybačka je ďalšou z nich. Vyberte sa na ryby, porovnávajte svoje úlovky a vyskúšajte si svoju šikovnosť pri práci s magnetickou udicou alebo pinzetou.

Počítanie, odpočítavanie, násobenie aj delenie

Ach tá matematika. Zabudnite na zamračené čelo a nelámte si hlavu s ťažkými úlohami. Veď čísla vám z krabičky naskáču na udicu celkom samé a vytvoriť si z nich vlastné príklady je úplne jednoduché. Konečne matematická zábava pre veľkých i malých.

Ako používať edukačnú pomôcku magnetická rybačka?

Tréning jemnej motoriky - Použitím pinzety sa pokúste vybrať rybičky z krabičky. Vyberte udicu a a pomocou magnetov lovte rybky. Varianty hry:

 1. Rozdajte deťom rôzne farby drevených paličiek a nechajte ich súťažiť, kto skôr vyberie čo najviac rybičiek správnej farby.
 2. Staršie deti môžu súťažiť, kto vyberie najvyššiu hodnotu na rybkách, samozrejme je potrebné nie len šikovnosť rúk ale deti musia zvládnuť aj matematické úlohy.

Rátanie pre najmenších - Vyberte rôzny počet farebných drevených paličiek a požiadajte deti, aby ulovili rybky rovnakej farby a v rovnakom počte.

Spoznaj čísla - Z krabičky vysypte všetky rybičky aj číselné znaky a deti ich vrátia na správne miesto - menší podľa farby a väčší podľa čísel a znakov. 

Počítanie - Vytvorte si z rybičiek rôzne príklady na zrátavanie, odpočítavanie, násobenie i delenie. Pomocou magnetickej udice vyťahujte rôzne rybky a rátajte.

Pre koho je magnetická rybačka vhodná?

Magnety sú úžasne univerzálne a zaujmú deti aj od veľmi útleho veku. Magnetická rybačka „vyrastie“ s vašimi ratolesťami. Na začiatku zaujmú magnety a farby a neskôr aj čísla, ich spájanie vytváranie príkladov. Vyberte si túto hračku z našej ponuky pre:

 • dieťa od troch rokov,
 • chlapcov aj dievčatá,
 • deti, ktoré potrebujú pomôcť s tréningom jemnej motoriky,
 • pre každého, kto sa zoznamuje s číslami a matematikou,
 • všetkých, ktorí majú radi čarovné magnety.

Obsah balenia:

 • ryby s číslami od 1 do 20
 • ryby so znakmi - 5 kusov
 • farebné paličky na aktivity
 • 2x magnetická udica
 • 1x pinzeta

Vyberte si u nás magnetické edukačné pomôcky a objavujte tento zázračný svet. Doba magnetická k nám prišla a nechystá sa odísť. S výberom vhodnej hračky vám veľmi radi pomôžeme, preto nás neváhajte kontaktovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Podľa aktivity a typu
Hmotnosť: 0.736 kg
Materiál: drevo, iné
Pohlavie: chlapec, dievča, univerzálne
Vek: od 1 - 3 rokov, od 3 - 6 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: