Zákaznícka podpora:+421 552601015info@mybraintoys.eu
Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

Veselé safari s 3D nálepkami

Kód: 9788081802874
Neohodnotené
€9,90 €9 bez DPH
ks (5 ks)

Detailné informácie

Kvalitné edukačné pomôcky
Kvalitné edukačné pomôcky
a hračky
Možnosť ukážky produktov
Možnosť ukážky produktov
priamo u Vás
Prozákaznický servis
Prozákaznický servis
každý pracovný deň

Podrobný popis

Roztomilá príbehová sada obsahuje obojstranné pozadie so scenériami safari vo veľkorysom formáte A3 a desiatky znovunalepovacích 3D penových samolepiek. Potešia každého malého objaviteľa ďalekých a neznámych končín.

Veselé safari s 3D nálepkami poskytuje priestor pre neuveriteľné množstvo príbehov, ktoré sa odohrávajú priamo pred očami dieťaťa. Je ich autorom aj rozprávačom. Žiadne limity, žiadne pravidlá, len úžasná detská fantázia a predstavivosť.

Nakupujte výhodne – objednajte tri príbehové sady Veselá farma, Veselé safari a Čarovný les s 3D nálepkami s úžasnou zľavou.

Veselé safari s 3D nálepkami je skvelou zábavou pre predškolákov i malých školákov. 

Každé balenie obsahuje obojstranné pozadie s dvomi farebnými scenériami a desiatky nálepiek, ktoré sa postarajú o magické tvorivé a hravé chvíľky. Farebné samolepky sú z penového materiálu a dosahujú fantastický 3D efekt. Ľahko sa odlepujú a naspäť prilepujú, pričom na ploche nezanechávajú nepríjemné stopy po lepidle. 

Prečo sú príbehové sady Veselá farma, Veselé safari a Čarovný les s 3D nálepkami úžasným darčekom i odmenou? 

  • deti milujú samolepky. Ešte viac tie, ktoré nemajú „pevné miesto” a možno ich prelepovať znova a znova. Každá nová hra má svoj vlastný príbeh. 
  • nálepky sú opakovane použiteľné a nezanechávajú na plochách lepidlo
  • obojstranné pozadie s dvomi farebnými scenériami poskytuje obrovské množstvo podnetov pre vytváranie vlastných príbehov
  • podpora jemnej motoriky, vizuálnej predstavivosti, fantázie i priestorového vnímania dieťaťa
  • podpora interakcie medzi rodičom a dieťaťom
  • podnecovanie dieťaťa k čítaniu – vytváranie a „čítanie“ vlastných príbehov zo samolepiek je výborným predpokladom k tomu, aby sa dieťa v budúcnosti stalo nadšeným čitateľom 
  • nehrozí strata nálepiek, keďže súčasťou balenia je aj praktická a mimoriadne   odolná fólia pre samolepky, ktoré dieťa nepoužije pri hraní
  • ideálna hračka doma aj na cesty

Jednoduchá a rýchla údržba: V prípade znečistenia stačí nálepky jemne pretrieť vlhkou handričkou a nechať voľne uschnúť lepiacou stranou nahor. Nepoužívajte čistiace prostriedky na báze alkoholu, môžu spôsobiť poškodenie farieb.

Dodatočné parametre

Kategória: Home
Hmotnosť: 0.098 kg
Materiál: papier, iné
Vek: od 3 - 6 rokov, od 6 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: