Zákaznícka podpora:+421 552601015info@mybraintoys.eu
Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

Tajomstvo neexistujúceho hradu

Kód: 9788081800627
Neohodnotené
€10,89 €9,90 bez DPH
ks (>5 ks)

Detailné informácie

Kvalitné edukačné pomôcky
Kvalitné edukačné pomôcky
a hračky
Možnosť ukážky produktov
Možnosť ukážky produktov
priamo u Vás
Prozákaznický servis
Prozákaznický servis
každý pracovný deň

Podrobný popis

Kris a jeho rodina sa znova museli presťahovať. Nový domov v zapadnutej dedinke Podhradie sa mu vôbec nepáči - až kým nezistí, že v Podhradí kedysi bez stopy zmizol obrovský hrad a že tu o fextoch nepočuli po prvý raz...

„Môj dedko patril k rodine Melicherovcov a bol posledný z rodu. Melicherovci tu žili ešte v časoch, keď na kopci stál hrad,“ dodal dôležito.

„Čože? Hrad?”

„Môj dedko vravel, že tam stál, ale jedného dňa proste zmizol. Vieš si to predstaviť?“”

Príbeh zvláštneho priateľstva fexta Krisa a odvekého nepriateľa, “osvieteného” Vlada, nie je len obyčajným dobrodružstvom dvoch tínedžerov počas letných prázdnin. Je to príbeh plný legiend, tajných hradov, ešte tajnejších hradných chodieb a fantastických, nečakaných objavov, pri ktorých sa vám bude tajiť dych!

Knižka je vhodná pre čitateľov od 10 rokov.

Autor: Vita Jamborová

Rozsah: 156 strán
 

O autorke

Vita Jamborová sa narodila a vyrastala na Ukrajine, neskôr desať rokov bývala s rodičmi v Prahe. Pred sedemnástimi rokmi zakotvila na Slovensku. V sympatickej dedine s názvom Podolie žije s manželom, dvomi deťmi, presne neurčeným počtom papagájov, psami a najnovšie aj s dvomi africkými slimákmi.

Miluje čítanie kníh a ich písanie. Na svojom konte ich má dvanásť a spolupracovala na dvoch zbierkach poviedok slovenských autorov. Najviac ju baví písať dobrodružné príbehy alebo fantasy, pričom nikdy vopred nevie, ako sa to celé skončí.

Je šťastná, že žije na dedine, miluje dlhé prechádzky, počas ktorých sa jej najlepšie premýšľa nad novým príbehom. Baví ju učiť sa hrať na rôzne hudobné nástroje: doma má husle, pianíno, gitaru, flautu, okarínu a sníva o saxofóne.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Home
Hmotnosť: 0.823 kg
Jazyk: slovenský
Materiál: papier, iné
Vek: od 6 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: