Zákaznícka podpora:+421 552601015info@mybraintoys.eu
Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

Škriatok v pyžamku

Kód: 9788081801259
Neohodnotené
€18,17 –40 %
1266 skriatok v pyzamku
€18,17 –40 % €10,89 €9,90 bez DPH
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Kvalitné edukačné pomôcky
Kvalitné edukačné pomôcky
a hračky
Možnosť ukážky produktov
Možnosť ukážky produktov
priamo u Vás
Prozákaznický servis
Prozákaznický servis
každý pracovný deň

Podrobný popis

 

  • 13 edukačných rozprávok 
  • jazyk a slovné spojenia zrozumiteľné i pre malé deti
  • rozprávky obsahujú témy a situácie blízke deťom z každodenného života
  • rady pre rodičov ako zvládnuť bežné výchovné problémy
  • obsahuje fotografie skutočných detičiek, ktoré sa zmenili na hrdinov z príbehov
  • vhodné pre deti od 3 rokov


V knižke rozprávok pre malých aj veľkých nájdete situačné rozprávky zamerané na výchovné problémy, ktoré dôverne poznajú všetci rodičia. V príbehoch sa hlavní hrdinovia popasujú s pani Zlosťou, krikom, maškrtnosťou, odmietaním zubnej kefky a ďalšími detskými trampotami. Škriatok v pyžamku je ideálnym návodom pre rodičov na riešenie týchto problémov s humorom a ľahkosťou. 

Želáme vám veľa zábavy i poučenia. 

Autor: Zuzana Kubašáková

Rozsah: 80 strán

Vhodné od: 3 rokov

"Jedného večera sa to stalo. Dvaja dobrí kamaráti sa sánkovali na kopci pri zámku, keď zazreli bodkovanú pani, ako sa mihla v okne. Držala niečo, čo sa nedalo veľmi rozoznať. Bolo to veľmi malé, malo to ruky, nohy, na hlave zelenú čiapočku. Nemalo to topánky ani ponožky."

Tušíte,o kom je reč? Je to malý Škriatok v pyžamku, o ktorom deti zložili riekanku. A spoznať môžete aj Pani Zlosť a mnoho ďalších!

Spolu 13 výchovných rozprávočiek pomôže rodičom a poradí im, ako zvládnuť výchovné problémy - Pani Zlosť či lenivosť. Iné zase pobavia detičky, ktoré sa dozvedia, kam odídu hračky, ku ktorým sa nevhodne správajú i prečo si vzal Hlások dovolenku.

Autorka používa jazyk a slovné spojenia, ktorým porozumejú aj malé deti, preto sú im príbehy blízke a známe. Knihu dopĺňajú fotografie skutočných detičiek, ktoré sa zmenili na rozprávkových hrdinov zo svojich príbehov.


O autorke...
Zuzana Kubašáková sa narodila v Banskej Bystrici. Vyštudovala anglický jazyk a literatúru v kombinácii s históriou. V minulosti profesionálne hrávala basketbal a veľa cestovala. Je manželkou a matkou dvoch detí, učiteľkou anglického jazyka a vášnivou fotografkou. Písať začala na materskej dovolenke so svojím synom a píše dodnes. Víla v šatôčke sa narodila vďaka podpore čitateľov, ktorí si obľúbili Škriatka v pyžamku a dožadovali sa pokračovania. Námety na rozprávky čerpala autorka z vlastných skúseností pri výchove svojich detí, ako aj zo skúseností iných rodičov. Niektoré témy v rozprávkach konzultovala so špecialistami v danej oblasti (detský pediater, logopedička).   

Dodatočné parametre

Kategória: Home
Hmotnosť: 0.5 kg
Jazyk: slovenský
Materiál: papier, iné
Vek: od 3 - 6 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: