Zákaznícka podpora:+421 552601015info@mybraintoys.eu
Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

Rozlúčková - kniha + CD

Kód: 9788081800962
Neohodnotené
€10,89 €9,90 bez DPH
ks (>5 ks)

Detailné informácie

Kvalitné edukačné pomôcky
Kvalitné edukačné pomôcky
a hračky
Možnosť ukážky produktov
Možnosť ukážky produktov
priamo u Vás
Prozákaznický servis
Prozákaznický servis
každý pracovný deň

Podrobný popis

Hľadáte unikátny darček pre svojho predškoláka? Alebo ste učiteľ, ktorý ich má plnú triedu a chce im na rozlúčku so škôlkou darovať niečo špeciálne?

 

Vydavateľstvo TAKTIK sa spojilo s obľúbeným detským zabávačom ujom Ľubom a pripravilo pre vás novinku na trhu. Jedinečná obrázková knižka obsahuje výber piesní z najobľúbenejších detských CD, ktoré sú spojené s lúčením predškolákov so škôlkou pred nástupom do školy. Nádherné detské ilustrácie a chytľavé piesne budú deti sprevádzať aj v základnej škole a zároveň ostanú milou spomienkou na čas strávený v materskej škole.  

Všetky pesničky sú nahrané aj v karaoke verzii a ilustrácie k pesničkám si deti môžu vymaľovať. Sú navyše predtlačené na kvalitnom tvrdšom papieri, ktorý zvládne vyfarbenie ceruzkami, pastelkami ale aj vodovými farbami či temperami. Vo vnútri nájdete aj špeciálnu stranu, kde môžete svojmu predškolákovi napísať venovanie.

 

Výberové CD obsahuje pesničky: Rozlúčková,  Abeceda,  Hymna MŠ,  Predškolácka, Každé ráno, Spieva celá škola, Predškolák, Do školy, Pieseň školáka, Cudzie jazyky, Míľa pre mamu a Super ocko.

 

Ujo Ľubo a vydavateľstvo TAKTIK prajú našim predškolákom, aby sa z nich vo veľkej škole stali šikovní žiaci a na svoju materskú školu si uchovali len tie najlepšie spomienky.

Prvú pesničku sme pre Vás zverejnili úplne bezplatne, a po zadaní emailovej adresy na tejto stránke si môžete k nej stiahnuť aj text s omaľovánkou!

 

Špecifikácie

Rozsah publikácie: 26 strán
Obsah CD: 24 pesničiek
Vek: 5-6 rokov 

 

 

O autorovi

Ujo Ľubo už viac ako 23 rokov prináša úsmev na detské tváričky po celom Slovensku. Je autorom viac ako 180 detských piesní. Formou hudobných rozprávok otvára deťom rozprávkový svet, ako ho dovtedy nepoznali. Piesne uja Ľuba znejú na mnohých detských vystúpeniach v materských školách. Od roku 2015 mu pomáha aj syn ujo Ľubo junior. Ich spoločné vystúpenia zabávajú nielen deti, ale aj ich rodičov. V Rozlúčkovej nájdete texty a nahrávky najobľúbenejších pesničiek, ktoré pozná každý veľký fanúšik uja Ľuba.

Dodatočné parametre

Kategória: Home
Hmotnosť: 0.264 kg
Jazyk: slovenský
Materiál: papier, iné
Pohlavie: chlapec, dievča, univerzálne
Vek: od 3 - 6 rokov, od 6 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: