Zákaznícka podpora:+421 552601015info@mybraintoys.eu
Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

Plastelína žiariaca v tme - ružová, zelená

Kód: 6408
Neohodnotené
€7,70 €6,42 bez DPH
Momentálne nedostupné

Plastelína svietiaca v tme je skvelý spôsob, ako prebudiť detskú fantáziu aj po zhasnutí svetiel. Je vyrobená z kvalitných fosforescenčných materiálov, ktoré dokážu absorbovať svetlo a potom ho postupne uvoľňovať v tme. Stačí ju len na chvíľu vystaviť výraznému svetlu, a potom sa môžete tešiť z fascinujúceho efektu.

Detailné informácie

Kvalitné edukačné pomôcky
Kvalitné edukačné pomôcky
a hračky
Možnosť ukážky produktov
Možnosť ukážky produktov
priamo u Vás
Prozákaznický servis
Prozákaznický servis
každý pracovný deň

Podrobný popis

Je nielen zábavná, ale aj bezpečná pre deti - je vyrobená z netoxických materiálov, čo znamená, že si môžete byť istí, že vaše deti ju môžu bez obáv používať. Okrem toho je veľmi pružná a ľahko tvarovateľná. Plastelína na vzduchu nevysychá, preto môžete tvoriť stále dookola.

Je ideálna nielen pre domáce použitie, ale aj pre školské projekty a umelecké aktivity. Tu je niekoľko nápadov na jej využitie:

  • Tvorba svietiacich postavičiek: Deti môžu vytvárať svoje vlastné postavičky a figúrky, profesie, rodinných príslušníkov, zvieratká.
  • Svietiace umelecké diela: Plastelína je skvelým nástrojom na tvorbu umeleckých diel. Deti môžu vytvoriť svietiace maľby, sochy alebo abstraktné tvary.
  • Svetelné nálepky a ozdoby: Pomocou svietiacej plastelíny si deti môžu vyrobiť vlastné svetelné nálepky a ozdoby. Nechajte ich vytvoriť hviezdy, mesiace, kvety alebo iné tvary a následne ich prilepte na dvere alebo ďalšie povrchy, kde vytvoria zaujímavé svetelné efekty.
  • Vytváranie svietiacich nápisov: Nechajte ich vytvoriť meno, vtipné slová alebo citáty a umiestnite ich na viditeľné miesto v ich izbe.
  • Edukácia a učenie sa: Okrem zábavy môže plastelína slúžiť aj ako nástroj na učenie sa. Deti môžu tvoriť čísla, písmená, tvary alebo iné vzory, a tým si rozvíjať svoje matematické a jazykové schopnosti.


Pamätajte, že plastelína svietiaca v tme je obmedzená len vašou predstavivosťou. Buďte s deťmi a podporujte ich tvorivosť, zábavu a objavovanie nových možností s touto skvelou hračkou!

Jedno balenie obsahuje 2 farby.

 
 
 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Modelovacie hmoty a plastelína
Hmotnosť: 0.125 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: