Zákaznícka podpora:+421 552601015info@mybraintoys.eu
Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

Peral - Tajomná krajina

Kód: 9788081800719
Neohodnotené
€11 €9,17 bez DPH
ks (>5 ks)

Detailné informácie

Kvalitné edukačné pomôcky
Kvalitné edukačné pomôcky
a hračky
Možnosť ukážky produktov
Možnosť ukážky produktov
priamo u Vás
Prozákaznický servis
Prozákaznický servis
každý pracovný deň

Podrobný popis

Rešetliaci sú obyvatelia čarovného lesa zrodení priamo z jeho srdca, z plodov javora, nažívajú v pokoji a mieri kráľovstva Peral. Spravodlivo tu vládne kráľ Badyľ s kráľovnou Verbenou a princeznou Soldanelou. Na každoročnom slávnostnom zhromaždení rešetliakov však ožije dávne proroctvo…
 

“Veľké nešťastie stihne našu krajinu! Vymaniť sa z pazúrov zákerného zla a zabrániť zániku ríše Peral bude ťažké, ale nie nemožné. Temnota sa priblížila.”

Mocný čarodej Koprinus uniesol princeznú Soldanelu a vzácnu kryštálovú Peralku, srdce Peralu a prameň života rešetliakov. Kto sa odhodlá zachrániť princeznú i celú ríšu?

Prežite s odvážnymi rešetliakmi Kalusom a Kuklíkom nezabudnuteľnú cestu plnú prekážok a nástrah v podobe vodných víl Leknice, Blatnice a Vodnice či zákerných sluhov čarodejníka Koprinusa. Tajomná krajina Peral je v ohrození a vy ju môžete zachrániť spolu s našimi hrdinami!

Autor: Daniela Václavová

Rozsah: 88 strán
 

O autorke

Rodáčka z najmladšieho mesta na Považí – z Nemšovej, žije v Novom Meste nad Váhom. V príbehu čerpá zo spomienok na detské časy prežité v lone prírody.

Aj keď sa jedná o vymyslený príbeh plný fantázie, reálne existujú miesta, ktoré opisuje v knihe. Podobnosť rozprávkových postáv s reálnymi osobami nemusí byť náhodná. V živote sa riadi heslom: Každodenná realita nás dospelákov sa dá  zvládnuť len s veľkou dávkou fantázie. Kde ju vziať? Spýtajte sa detí. Ony to vedia...

 

[HASH_PROD_TABS_3ah2]
[HASH_PROD_TABS_3ah2]

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy a zošity
Hmotnosť: 0.536 kg
Jazyk: slovenský
Materiál: papier, iné
Vek: od 6 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: