Zákaznícka podpora:+421 552601015info@mybraintoys.eu
Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

Interaktívny poster - Ľudské telo

Kód: 401
Neohodnotené
€16,50 €13,75 bez DPH
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Kvalitné edukačné pomôcky
Kvalitné edukačné pomôcky
a hračky
Možnosť ukážky produktov
Možnosť ukážky produktov
priamo u Vás
Prozákaznický servis
Prozákaznický servis
každý pracovný deň

Podrobný popis

Predstavujeme Interaktívny poster - Ľudské telo!

Interaktívny poster s rozmermi 41 x 55,5 cm obsahuje 18 tlačidiel s vybranými časťami ľudského tela. V strede sa nachádza model ľudského tela v animovanom, detskom prevedení so znázornením kostí, svalov i vnútorných orgánov. Plagát reaguje na dotyk - po stlačení príslušného tlačidla prehrá konkrétnu nahrávku vytvorenú rodeným hovoriacim. Ten buď pomenuje daný orgán či časť ľudského tela, podelí sa o krátku informáciu alebo zaujímavosť, príp. položí kvízovú otázku - záleží od zvoleného režimu. Interaktívny poster ich obsahuje päť, pričom každý režim ponúka možnosť samostatne a zábavným spôsobom zdokonaľovať znalosti nielen z anatómie, ale aj z anglického jazyka. K tomu určite napomôžu aj chytľavé detské pesničky, medzi ktorými nemôže chýbať známa Head, Shoulders, Knees and Toes - teda Hlava, ramená, kolená a palce... 

Získajte jedinečnú interaktívnu pomôcku a doprajte deťom nový a najmä zábavný rozmer učenia sa anatómie i angličtiny!

Zakúpte si Interaktívny poster - Ľudské telo spolu s Interaktívnym posterom - Anglická abeceda vo výhodnom balíčku.

Vhodný od: 3 rokov

Upozornenie: Pred používaním si pozorne prečítajte inštrukcie, ktoré sú súčasťou balenia. Na začiatku je potrebné vložiť batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia (3 x AAA batéria). 

Interaktívny poster - Ľudské telo je zábavným sprievodcom najmenších pri spoznávaní našej anatómie, ale aj učenia sa angličtiny. Je vhodný už od 3 rokov, avšak zaručene poteší aj malých školákov, ktorí si vďaka nemu upevnia nadobudnuté vedomosti z prírodovedy.

Interaktívny poster s rozmermi 41 x 55,5 cm obsahuje 18 tlačidiel s konkrétnymi orgánmi a časťami ľudského tela. V centrálnej časti sa nachádza animované vyobrazenie ľudského tela so znázornením kostí, svalov i vnútorných orgánov. Plagát obsahuje päť režimov:

Default Mode (bežný mód) - stlačením príslušného obrázka sa dieťa učí názvy jednotlivých častí ľudského tela (plagát vyzve dieťa slovíčkom muscle ['m?s?l - v preklade sval - a dieťa má stlačiť príslušný obrázok s vyobrazením svalu).

Learn Fun Facts (nauč sa zábavné fakty- ku každému tlačidlu je nahraná krátka zaujímavá informácia v anglickom jazyku (napríklad, z koľkých stavcov sa skladá chrbtica)

Quiz Mode (kvízový režim) - na položenú otázku odpovedá dieťa stlačením správnej odpovede (Where are the kidneys?)

Guess Mode (hádanky) - dieťa si vypočuje otázku a následne odpovedá (How do you call your body's central support structure?)

Music - populárne detské pesničky, na ktoré si deti vždy radi zatancujú

Interaktívny poster - Ľudské telo zlepšuje detskú sústredenosť a všestranne rozvíja vzdelávanie dieťaťa v oblasti anatómie, ale aj anglického jazyka (zlepšuje schopnosť porozumenia posluchov a pomáha získavať správne návyky pri výslovnosti). Veľkým benefitom je aj možnosť samostatného používania, dobrá skladnosť a prenosnosť (stačí stočiť do pôvodného balenia). Interaktívny poster je skvelým spoločníkom aj počas prázdnin či na výletoch. Vďaka aplikácii v hornej časti a priloženému príslušenstvu (skrutkovač, uško na zavesenie) ho bez ťažkostí umiestnite na stenu. Interaktívny poster nie je len rafinovanou interaktívnou vzdelávacou pomôckou, ale aj pestrofarebným doplnkom do každej detskej izby či dokonca triedy!

Prečo by každé dieťa malo mať Interaktívny poster - Ľudské telo?

  • pomáha osvojiť si základy anatómie ľudského tela a pomenovanie jeho jednotlivých častí v anglickom jazyku už v ranom veku
  • zlepšuje slovnú zásobu, výslovnosť aj posluch
  • rozvíja jazykové, rečové a ostatné znalosti dieťaťa potrebné pre ďalšie vzdelávanie
  • cibrí sústredenosť, jemnú motoriku a analytické myslenie 
  • dieťa sa učí aj bez dozoru rodiča

Rodičia ocenia:

  • prvotriedny materiál príjemný na dotyk a šetrný k detským prštekom aj k životnému prostrediu
  • praktický formát, ktorý je možné zavesiť na stenu (súčasťou balenia je aj háčik na zavesenie a skrutkovač)
  • individuálne nastavenie hlasitosti – žiadny zbytočný hluk
  • bezpečnosť a  celistvosť plagátu – žiadne maličké či odnímateľné súčasti
  • ideálny darček pre deti na každú príležitosť

Interaktívny poster - Ľudské telo je odolný voči vode, roztrhnutiu či inému mechanickému poškodeniu. V prípade potreby ho jednoducho stočíte a uložíte, čiže nezaberá veľa miesta.

Zabudnite na televízor, tablet, mobil či rôzne aplikácie. Interaktívny poster - Ľudské telo sa stane tou najobľúbenejšou hračkou, ktorá zabaví aj naučí!

Upozornenie: Pred používaním si pozorne prečítajte inštrukcie, ktoré sú súčasťou balenia. Na začiatku je potrebné vložiť batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia (3 x AAA batéria).

 

[HASH_PROD_TABS_3ah2]
[HASH_PROD_TABS_3ah2]

Dodatočné parametre

Kategória: Podľa ŠVP
Hmotnosť: 0.209 kg
Materiál: plast
Pohlavie: univerzálne
Vek: od 3 - 6 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: