Zákaznícka podpora:+421 552601015info@mybraintoys.eu
Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

Hvězdička 2: Hravá grafomotorika

Kód: 9788075631695
Neohodnotené
€7,15 €6,50 bez DPH
ks (>5 ks)

Detailné informácie

Kvalitné edukačné pomôcky
Kvalitné edukačné pomôcky
a hračky
Možnosť ukážky produktov
Možnosť ukážky produktov
priamo u Vás
Prozákaznický servis
Prozákaznický servis
každý pracovný deň

Podrobný popis

Kresliť vlnky, krúžky, oblúčiky? Pracovný zošit Hviezdička pomôže každému predškolákovi pripraviť sa na písanie hravo a zábavne. Úlohy pomôžu nielen rozcvičiť ruku, ale dieťa naučia aj to, ako sa správne drží ceruzka, precvičí si oblúčiky i geometrické útvary - kruh, trojuholník a štvorec.

  • využiteľný doma aj v materskej škole
  • atraktívne pracovné listy s množstvom kreatívnych doplňujúcich úloh na podporu fantázie či slovnej zásoby
  • úlohy vychádzajú z požiadaviek pre predprimárne vzdelávanie ISCED 0
  • vhodná a nenásilná príprava na nácvik písania
  • pre deti od 3 rokov


Pracovný zošit je pokračovaním obľúbenej Hviezdičky 1. Aj tu sa dieťa stretne s úlohami, ktoré mu pomôžu v príprave na správny nácvik písania. Okrem jemnej motoriky si rozvíja aj koordináciu pohybu ruky, zápästia a prstov. Úlohy pomôžu nielen rozcvičiť ruku, ale dieťa naučia aj to, ako sa správne drží ceruzka. Ak v Hviezdičke 1 zvládlo kresliť rovné čiarky a jednoduché vlnovky v Hviezdičke 2 si precvičí oblúčiky i geometrické útvary - kruh, trojuholník a štvorec.


Kreslením grafomotorických prvkov sa u dieťaťa upevňuje vizuálnomotorická koordinácia pohybu ruky, zápästia a prstov, ktorá je vhodnou a nenásilnou prípravou na nácvik písania. V pracovnom zošite Hviezdička 2 nájdete aj úlohy, ktoré podporujú fantáziu, obohatia slovnú zásobu, myslenie, predstavu o rozmeroch a tvaroch. Aj pri týchto úlohách je náročnosť o čosi vyššia. Dieťa má napríklad mimikou tváre vyjadriť pocity šťastia a prekvapenia, spočítať sviečky na narodeninovej torte či vymyslieť vlastný príbeh o tom, čo sa sníva mesiačiku. Pomocou grafomotorických cvičení si deti cibria tvorivé logické myslenie, pozorovacie schopnosti, presnosť a pozornosť. Pomáhať a povzbudzovať dieťa môžu rodičia, ale úlohy zabavia i kolektív detí v materskej škole.

Ak zvládnete Hviezdičku 2, pripravená je Hviezdička 3 s ešte náročnejšími, ale stále rovnako hravými a zaujímavými úlohami.

Náročnosť: stredná
Vhodné od: 3 rokov
Rozsah: 100 strán
Jazyk: český

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy a zošity
Hmotnosť: 0.281 kg
Jazyk: český
Materiál: papier
Vek: od 3 - 6 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: