Zákaznícka podpora:+421 552601015info@mybraintoys.eu
Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

Bambolák

Kód: 9788081800740
Neohodnotené
€10,89 €9,90 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Kvalitné edukačné pomôcky
Kvalitné edukačné pomôcky
a hračky
Možnosť ukážky produktov
Možnosť ukážky produktov
priamo u Vás
Prozákaznický servis
Prozákaznický servis
každý pracovný deň

Podrobný popis

“Kde nebolo, tam bolo, bola raz jedna krásna dolina uprostred vysokých hôr. Usmiate slniečko svietilo na toto čarovné miesto, akoby sa túžilo pozerať iba sem.”Na koho sa túžilo pozerať zvedavé slniečko? No predsa na obyvateľov Kdebolákova a Tambolákova, obklopených čarovným lesom plným zvieratiek. Tie však nie sú jedinými magickými bytosťami údolia!

Na každodenný život obyvateľov dohliada bájny vták Bambolák - strážca údolia, ktorý sa objaví vždy tam, kde ho potrebujú.

“Najprv sa zdvihol vietor a nebo sa zatiahlo. Slniečko tam nebolo alebo možno aj bolo, ale obyvatelia čarovného údolia ho nikde nevideli. Veru sa aj trochu zľakli, čo sa to deje. Kedysi dávno im starí rodičia rozprávali príbehy o strážcovi údolia, čarovnom vtákovi Bambolákovi, ktorého ale už roky nikto nevidel. A veru sa nemýlili!”

Vďaka vtákovi Bambolákovi navštívi medveď Zaspím svojich priateľov na ďalekom severe, zatúlanému psíkovi Šťastie vylieči boľavú labku a deti z údolia naučí, že sa v lese sa nesmie zakladať oheň, že sa treba čestne priznať ku každému lapajstvu a vážiť si svojich kamarátov. Na konci každej rozprávočky nájdete zrnko múdrosti, ktoré vták Bambolák odovzdal zvedavým deťom. Môžu rásť na strome slniečka? Dokáže pavúčik Malinko spočítať hviezdy na oblohe? Dozviete sa v rozprávkových príbehoch vtáka Bamboláka.

Autor: Hana Tóthová

Rozsah: 76 strán

O autorke

Autorka sa venuje písaniu, fotografovaniu a rekreačnému behu. Inšpiráciu nachádza pri prechádzkach prírodou, v rozhovoroch s priateľmi, ale aj v ranných snoch, s ktorými sa často prebúdza.

Hoci vie byť v krízových chvíľach veľmi pragmatická, harmonické dni vníma vždy vo farbách a myslí dušou. Nedôveruje horoskopom, ale ženskej intuícii. Miluje žlté tulipány, zelený čaj, parmezán a pohľad na morskú diaľku. Je tvrdohlavá, nemá rada tajomstvá, nočné búrky a hmlu. Žije v Šali, má takmer dospelého syna a psíka do dvoch dlaní.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy
Jazyk: slovenský
Materiál: papier

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: