Zákaznícka podpora:+421 552601015info@mybraintoys.eu
Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

Baltazárove knihy

Kód: 9788081800610
Neohodnotené
€11,99 €10,90 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Kvalitné edukačné pomôcky
Kvalitné edukačné pomôcky
a hračky
Možnosť ukážky produktov
Možnosť ukážky produktov
priamo u Vás
Prozákaznický servis
Prozákaznický servis
každý pracovný deň

Podrobný popis

Myslíte si, že knihy nemôžu hovoriť? Presvedčte sa o opaku v nadčasovom príbehu, ktorý chytí za srdce všetky deti, ktoré veria na zázraky!

O knihe...

Baltazárove knihy sú pre všetkých detských čitateľov, ktorí veria, že sny sa plnia. Napätie, tajomstvo a sila priateľstva vám ukážu, že všetko je možné. 

Jedenásťročný Alan sa ocitne v zložitej situácii. Vysloví želanie, ktoré mu navždy zmení život. Ocitne sa v minulosti, získa nových kamarátov a odhalí tajomstvo starého kníhkupectva. Alanovi sa potvrdí stará známa pravda, že nič nie je nemožné, ba priam všetko je možné... Daj si pozor na želania, lebo zo snov sa často stane skutočnosť!

Autor: Katarína Kordíková 

Počet strán: 52

O autorke...

Katarína Kordíková sa narodila v Košiciach. Počas štúdia na vysokej škole sa aktívne venovala írskemu tancu a po skončení štúdia odišla do Dublinu. Tam sa dostala do profesionálneho írskeho súboru, s ktorým pretancovala Francúzsko a ďalšie krajiny. 

V súčasnosti žije v Londýne. „Baltazárove knihy“ sú jej prvotinou, ktorú písala pre seba a snívala o tom, aké by to bolo skvelé, keby kniha skutočne vyšla. Rukopis napokon zvíťazil v literárnej súťaži Hľadá sa slovenský Andersen.

Vo voľnom čase píše texty k pesničkám a cestuje po Európe. Na Slovensko, kde má rodinu a priateľov, sa vracia veľmi rada.  

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy
Jazyk: slovenský
Materiál: papier

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: